Super www 2015 - Firma a strategie - Know-How-Post.cz

Firma a strategie

Super www 2015

1. června 2015, 21.57 | Jak by měly vypadat internetové stránky v tomto roce?

Popřípadě v těch několika následujících?

Nutností je adaptace na tyto tři oblasti:

• stránky v podobě selfpromotion (v duchu o společnosti ... byla založena ... atd.) budou lidé stále méně shledávat jako zajímavé a budou navštěvovat spíše ty stránky, kde hned na homepage najdou odpovědi na jejich otázky a problémy (proto lidé vůbec něco hledají, tedy aby vyřešili, co zrovna řeší)

• dobré internetové stránky by měly mít v dnešní době kolem sebe dobře vybudovanou komunitu (velmi účinné je doplnit stránku facebookovými komentáři a účinným sběračem emailových adres - nutnost nabídnout v horní části homepage nějaký dobrý obsah výměnou za emailovou adresu)

• svou emailovou poštu již teď čtou lidé ve větší míře na svých mobilních telefonech nebo tabletech a také stránky budou otevírat a číst stále častěji na těchto mobilnějších zařízeních (z toho vyplývá jednak nepřeceňovat design stránek, ale spíše pracovat na čitelnosti textu, jeho stručnosti, jasnosti sdělení - dále pak dát důraz na nutnost responzívního designu, anebo zcela jiné verze stránek pro uživatele mobilních zařízení)

Pokud budete chtít pomocí stránek také vydělávat, pak je zapotřebí dát důraz na tyto

 

3 strategie, které mohou významně znásobit váš business.

Rozhovor s Ivou Rejchlovou

Rozhovor s Karlem Voříškem

 

 

 

Líbil se Vám tento článek? Pošlete tento článek známému nebo nás podpořte odkazem na Vašich stránkách nebo blogu.

Jak zůstanete informováni o zajímavých článcích?

Máte zájem dostávat nejnovější příspěvky přímo do vaší e-mailové schránky? Stačí vyplni Vaši e-mailovou adresu do následujícíh formuláře.

 

Přihlásit se k odběru

Do pravého pole opište 5 znaků z obrázku.

Kód pro ověření